(informatie onder voorbehoud van eventuele wijzigingen)
2024
24 april, Leens, 10.00-16.00 uur, masterclass improvisatie door Sietze de Vries (zie Muziekfestival Het Hogeland)
24 april, Groningen, Martinikerk, 10.00-16.00 uur, masterclass door Pavel Černý (zie Muziekfestival Het Hogeland)
24 april, Warffum, 20.00 uur, opening Muziekfestival Het Hogeland door Patty Wageman, orgelconcert door Erwin Wiersinga. (zie Muziekfestival Het Hogeland)
25 april, Noordwolde, 20.00 uur, orgelconcert Pavel Černý (zie Muziekfestival Het Hogeland)
26 april, Kantens, Uithuizen, Uithuizermeeden, Eenrum, Usquert, 20.00 uur, orgelconcerten door studenten conservatoria Praag en Groningen (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Bedum, Martyriakerk, middag vanaf 13.00 uur, basisschoolleerlingen gaan orgelbouwen met Peter van Dijk (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Uithuizen en Leens, 10.00 uur, masterclass voor orgel- en pianospelende tieners tussen 12 en 18 jaar met docenten Sietze de Vries en Willeke Smits (Stay Tuned, zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Kloosterburen, 12.00 uur, Duo Fraai Lawaai met Louis Godschalk (slagwerk) en Tjitze Vogel (o.a. klavier) (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Zuurdijk, 14.00 uur, Het Orgel Trio: Berry van Berkum orgel, Steven Kamperman klarinet en Dion Nijland bas (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Pieterburen, 14.00-14.30 uur en 15.30-16.00 uur, Josien Bakker, zang en gitaar (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Den Andel, 15.00 uur, Andelster koor o.l.v. Marjolein Mellema en Rob Vlaar (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Leens, 16.30-17.00 uur, concert door deelnemers StayTuned (zie Muziekfestival Het Hogeland)
27 april, Leens, 20.00 uur, slotconcert Muziekfestival Het Hogeland door Pavel Černý en Sietze de Vries. Afsluiting door burgermeester Bolding (zie Muziekfestival Het Hogeland)
31 mei, Usquert, 20.00 uur, orgelconcert
22 juni, Uithuizen, kerk- en borgconcert. 16.00 uur, Jacobikerk, Tymen Jan Bronda orgel en Mike Fentross luit. Na een maaltijd is er een avondconcert in de grote zaal van de Menkemaborg.
5 juli, Zandeweer, 20.00 uur, orgelconcert, Leonore Lub
6 juli, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Leonard Schick (CH)
13 juli, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Elena Fabris (I)
14 juli, Warffum, 16.00 uur, orgelconcert, Sietze de Vries
20 juli, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Ab Gramsbergen
27 juli, Eenrum, 12.30 uur, inloopconcert, Dirk Molenaar
27 juli, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Annemiek Zeldenrust
3 augustus, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Mirjam Haag (Dld)
10 augustus, Uithuizen, 16.00 uur, marktconcert, Jan Smid
17 augustus, Uithuizermeeden, Mariakerk, 16.00 uur, orgelbespeling, Wietse Ouwejan
24 augustus, Eenrum, 12.30 uur, inloopconcert, Dirk Molenaar
7 september, Uithuizermeeden, NGK de Wijngaard, 20.00 uur, Sietze de Vries, ingebruikname orgel na groot onderhoud
28 september, Uithuizermeeden, Mariakerk, 20.00 uur, orgelconcert, Kees Steketee
13 december, Uithuizermeeden, Het Anker, 20.00 uur, Lessons and Carols met het Roder Jongenskoor o.l.v. Jaap de Kok, Jochem Schuurman orgel.